درباره ایستگاه خلاقیت گل گهر

واژه خلاقیت از خلق کردن و آفریدن می‌آید. پس خلاقیت یعنی آفرینندگی! به عبارتی دیگر و دقیق‌تر می‌توان گفت خلاقیت یعنی توان ساختن یا خلق کردن چیزی جدید است که می‌تواند راهکاری جدید برای حل یک مشکل، یک روش جدید برای انجام فرآیندی خاص و یا یک دستگاه جدید برای سهولت انجام برخی کارها باشد.


خلاقیت یعنی توانایی تولید ایده‌ها و راه‌ حل‌های متعدد، جدید و مناسب برای حل مسائل و مشکلات

افراد خلاق دارای توانایی هستند که می‌توانند مسئله را از جنبه‌های مختلف بررسی کنند و در مدت کوتاهی ایده‌ها و راه‌ حل‌های متعددی پیشنهاد کنند که بسیاری از آن‌ها تازگی دارند و قبلا کسی برای حل این مسئله به کار نبرده است. فرد خلاق با نگرش خلاقانه خود به موضوع، با تغییر و ترکیب این ایده‌ها، راه‌حل یا راه‌حل‌هایی را ارئه می‌دهد که بسیار بهتر و موثرتر از روش معمول، مشکل را حل می‌کند.

با توجه به اهمیت مسئله خلاقیت، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر مصمم شد تا برای پرورش خلاقیت فرزندان پرتلاش پرسنل شرکت، گامی بر دارد. استقبال بی نظیر گروه مخاطب و حضور خانواده‌های محترم از ایستگاه خلاقیت در سالهای قبل، موجب گردید تا کاستی‌ها رفته رفته جای خود را به انگیزه ها بدهد و با تشکیل اتاق فکر و بهره گیری از کارشناسان و مشاوران متخصص، بخشی از زمینه بروز استعدادها فراهم آید.
ایستگاه خلاقیت در نوع خود و در بین شرکت‌های صنعتی کشور منحصر بوده و گامی در جهت رفاه و ارتقاء و افزایش طراوت و شادابی کارکنان برداشته است و هدف کاربردی آن ایجاد ساز و کاری برای رشد شکوفایی و افزایش دانایی فرزندان کارکنان از طریق برنامه های جذاب و شاد می باشد.
بسیار خرسندیم که با برنامه ریزی دقیق، دوره های متنوع علمی، فرهنگی و هنری، حضور کارشناسان و مدرسان حوزه کودک و نوجوان و تیم اجرائی مطلوب همراه با حمایت واحدهای مختلف و مرتبط شرکت، توانسته ایم رضایت خانواده های محترم را بعمل آورده که نظر سنجی و آمار سال های گذشته از شرکت کنندگان، گواه بر این ادعاست.
خدا را شاکریم امسال باز هم شاهد حضور پرشور و با نشاط کودکان، نوجوانان و خانواده ها در فضای حقیقی ایستگاه خلاقیت هستیم.

پدرا، مادرا، بچه ها ...
کلاس های جذاب و گوناگون ما را از دست ندهید.

استفاده از کلاس های آموزشی حق بچه هاست

ایده ی خلاق

توانایی ذهنی

تفکر

تلاش

وارد داشبورد شوید
کلاس آموزش مد نظر خود را انتخاب کنید
فرزند دلبندتان را ثبت نام کنید
پخش ویدیو